NERKA kuchenna ViberX W-450 SZARA

NERKA-VIBERX-450-L-SC-GR
634,15 zł
  • chromowane relingi
  • pełny wysuw
  • antypoślizgowa mata
  • system cichego domyku
  • maksymalne obciążenie jednej półki: 15kg (łącznie 30kg)

Montaż wysuwanej nerki to jedno z ciekawszych rozwiązań w kwestii gospodarowania przestrzenią w szafkach narożnych.

Pozwala ona w pełni wykorzystać miejsce, które pozornie jest trudno dostępne. Jedna nerka składa się z dwóch półek, które wysuwają się niezależnie od siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy łatwy i szybki dostęp do potrzebnego nam produktu.

O porządek pomoże nam zadbać antypoślizgowa mata, która zapobiega przesuwaniu się produktów umieszczonych na półkach. Jest to istotne w przypadku, gdy zamierzamy przechowywać w szafce produkty sypkie lub płynne zamknięte w słoikach, butelkach itp. Dodatkowym zabezpieczeniem są obręcze biegnące wokoło półki, nie tylko zabezpieczają produkty przed przypadkowym zsunięciem, ale i dodają nerce elegancji. Połączenie bieli i chromu to klasyczne rozwiązanie, które będzie pasować do kuchni w każdym kolorze.

Dopuszczalne obciążenie jednej półki to aż 15kg, co w przypadku jednej nerki pozwala nam na przechowywanie rzeczy o łącznej wadze 30kg.

Kolor
Szary
No reviews

Zobacz także

Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.