„Strefa płyt” to dział, który zajmuje się sprzedażą oraz obróbką płyt i materiałów meblowych. Park maszynowy to nie tylko pilarki, okleiniarki, ale również maszyna CNC umożliwiająca m.in. obróbkę korpusów meblowych pod kątem okuć (wiercenia pod złącza mimośrodowe, kołki lub inne łączniki) oraz krzywoliniową obróbkę płyt i blatów meblowych. Zapraszamy wszystkich do klubu „Strefa Płyt” – wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej www.strefaplyt.pl. Dla członków klubu przewidzieliśmy szereg przywilejów: wzorniki produktów, dostęp do newslettera i innych materiałów zamieszczanych na naszej stronie internetowej.

Erozrys

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić ceny płyt meblowych, zapraszamy do korzystania z aplikacji do ich rozkroju i zamawiania, która jest dostępna po zarejestrowaniu. Jej zaletą jest wycena online oraz graficzne przedstawienie rozkrojów płyt. Szkolenia odbywają się bezpłatnie w siedzibie firmy – w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Partyzantów 2b w dziale „Strefa Płyt”.

Acren Solid Surface

W oparciu o wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie powstał Acren© – wysokiej jakości kompozyt akrylowy, stworzony w 100% z akrylowej żywicy i wypełniaczy. Jest to niezwykła kombinacja ludzkiej kreatywności i światowej technologii.

Bogata paleta kolorów i wzorów oferuje niemal nieskończone możliwości zastosowań. Acren idealnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, restauracji, biurze, na jachcie, w banku, a nawet w szpitalu, gdzie dba się o szczególną czystość i higienę. Acren może być dowolnie wyginany i kształtowany pozwalając na całkowitą swobodę przy remoncie bądź przy urządzaniu nowego domu. Efekt monolitu, kamienna faktura czy kolorowe, pastelowe wnętrze...

Jedyną barierą jest wyobraźnia.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji do rozkroju i zamawiania płyt meblowych. Zaletą aplikacji jest wycena online oraz graficzne przedstawienie rozkrojów płyt. Aplikacja jest dostępna po zarejestrowaniu. Szkolenia odbywają się bezpłatnie w siedziebie firmy, w Kalwarii Zebrzydowskiej, przy ul. Partyzantów 2b, w dziale "Strefa Płyt".

Acren Solid Surface

W oparciu o więdzę i ponad 20-letnie doświadczenie powstał Acren© - niezwykła kombinacja ludzkiej kreatywności i światowej technologii, to wysokiej jakości kompozyt akrylowy, stworzony w 100% akrylowej żywicy i wypełniaczy.

Bogata paleta kolorów i wzorów oferuje Tobie niemal nieskończone możliwości zastosowań. Acren idealnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, restauracji, biurze, na jachcie, w banku a nawet w szpitalu, gdzie dba się o szczególną czystość i higienę.

Acren może być dowolnie wyginany i kształtowany, pozwalając Tobie na całkowitą swobodę przy remoncie, bądź przy urządzaniu nowego domu. Efekt monolitu, kamienna faktura czy kolorowe, pastelowe wnętrze...Jedyną barierą jest wyobraźnia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.