Cięcie płyt meblowychKalwaria Zebrzydowska

„Strefa płyt” to dział, który zajmuje się sprzedażą oraz obróbką płyt i materiałów meblowych – np. ich cięciem. Park maszynowy to nie tylko pilarki, okleiniarki, ale również maszyna CNC umożliwiająca m.in. obróbkę korpusów meblowych pod kątem okuć (wiercenia pod złącza mimośrodowe, kołki lub inne łączniki) oraz krzywoliniową obróbkę płyt i blatów meblowych.

Erozrys

Jeżeli chcesz sprawdzić ceny płyt meblowych, zapraszamy do skorzystania z aplikacji do ich rozkroju i zamawiania, która jest dostępna po zarejestrowaniu. Jej zaletą jest wycena online oraz graficzne przedstawienie rozkrojów płyt. Szkolenia odbywają się bezpłatnie w siedzibie firmy – w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Partyzantów 2b w dziale „Strefa Płyt”.

Acren Solid Surface

W oparciu o wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie powstał Acren© – wysokiej jakości kompozyt akrylowy, stworzony w 100% z akrylowej żywicy i wypełniaczy. Jest to niezwykła kombinacja ludzkiej kreatywności i światowej technologii. Bogata paleta kolorów i wzorów oferuje niemal nieskończone możliwości zastosowań. Acren idealnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, restauracji, biurze, na jachcie, w banku, a nawet w szpitalu, gdzie dba się o szczególną czystość i higienę. Acren może być dowolnie wyginany i kształtowany, pozwalając na całkowitą swobodę przy remoncie bądź przy urządzaniu nowego domu. Efekt monolitu, kamienna faktura czy kolorowe, pastelowe wnętrze. Jedyną barierą jest wyobraźnia.

Docinanie płyt meblowych w Kalwarii Zebrzydowskiej – poznaj naszą ofertę!

Urządzasz mieszkanie lub biuro? Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się docinaniem płyt meblowych na terenie Krakowa i okolic, trafiłeś pod właściwy adres! Meble na wymiar to świetne rozwiązanie sprawdzające się we wszystkich wnętrzach o nietypowych wymiarach. Właśnie z myślą o tych potrzebach stworzyliśmy atrakcyjną ofertę cięcia płyt meblowych w naszej „Strefie płyt”. Usługę tę świadczymy przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, a także wiedzy i doświadczenia specjalistów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.