Akcesoria meblowe

Symbole XXI wieku, takie jak: komputery, kina domowe i duże telewizory LCD, stały się standardowym wyposażeniem nowoczesnego mieszkania. Zmiany dotyczą również mebli.

Fronty aluminiowe

Dział „Aluminium” zajmuje się obróbką profili meblowych aluminiowych. Produkujemy fronty meblowe z wypełnieniem ze szkła, drzwi do systemów przesuwnych, półki i wieńce podświetlane.

Strefa płyt

„Strefa płyt” to dział, który zajmuje się sprzedażą oraz obróbką płyt oraz materiałów meblowych. Park maszynowy to nie tylko pilarki, okleiniarki, ale również maszyna CNC.

Fronty akrylowe

Mamy również w sprzedaży płyty MDM z powłoką akrylową, Jest alternatywne (oraz tańsze) rozwiązanie frontów lakierowanych, idealne dla osób kochających meble na wysoki połysk.

Szkło budowlane

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. przeszklenia wewnętrzne i zewnętrzne, wypełnienia balustrad i balustrady szklane samonośne, kabiny prysznicowe, lustra oraz elementy dekoracyjne.

Szkło laminowane

Laminowanie szkła jest procesem polegającym na połączeniu ze sobą dwóch lub więcej formatek szkła przy zastosowaniu specjalistycznej folii typu EVA lub PVB, w piecu do laminowania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.