Podnośniki do klap, mebli, szafek kuchennych

Aktywne filtry

Available
Podnośniki do mebli, siłowniki do klap

Podnośnik gazowy GH, cichy domyk (różne moce)

Unihopper
6,09 zł
Podnośniki gazowe firmy Grass-Hopper, z systemem cichego domykania. Dostępne są różne wersje tego podnosnika, w zależności od obciążenia. 
Available
Podnośniki do mebli, siłowniki do klap

Podnośnik mechaniczny do klap

GH-RE03B
13,01 zł
Podnośnik mechaniczny - dwufunkcyjny do klap i barków firmy Grass-Hopper.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Podnośniki do mebli to szeroka grupa artykułów, umożliwiająca bezpieczny, wygodny montaż klap kuchennych, akrylowychfrontówszafek oraz innych części. Możemy podzielić je na dwie grupy: podnośniki gazowe i mechaniczne. Pierwsza z nich to siłowniki, w których zastosowano gaz – azot. Montowane są tam, gdzie potrzeba podnieść ciężki element, a także utrzymać go w otwartej pozycji bez dodatkowych nakładów siły ze strony użytkownika. W zależności od wagi klapy, która ma być uniesiona, wybiera się podnośniki o zróżnicowanej sile, podawanej w newtonach.

Mechaniczne podnośniki meblowe

To grupa najprostszych i jednych z najtańszych podnośników meblowych. Składają się z dwóch ramion, zawiasu oraz elementów do zamocowania ich w płycie meblowej. Regulacja zakresu pracy i siły otwierania podnośnika mechanicznego odbywa się za pomocą klucza imbusowego. Pożądany efekt uzyskasz poprzez dokręcanie lub odkręcanie poszczególnych śrub. Chromowany kolor sprawia, że element ten pasuje do wnętrza każdej szafki kuchennej. Jeśli zastanawiasz się, czy mechaniczny podnośnikmeblowy będzie odpowiedni do Twoich mebli – zapraszamy do kontaktu.

Gazowe i hydrauliczne podnośniki do klap.

W naszym sklepie znajdziesz m.in. siłowniki Grass-Hopper z systemem cichego domyku, który pozwala uniknąć trzaskania frontu o korpus w końcowej fazie jego zamykania. Do wyboru masz podnośnikmeblowy o sile od 80 do 150 N, co pozwala dostosować go do elementów o różnej wadze. Możesz też wybrać podnośnik o sile 50 N przeznaczony do klap szafkowych, np. w kuchni oraz krótki mini-podnośnik o długości 177 mm i sile 60 N.

Uchylno-łamane podnośniki do szafek kuchennych

Wiemy, że nowoczesne kuchnie wymagają często niekonwencjonalnych rozwiązań. Z myślą o Klientach mających szczególne wymagania w kwestiach mocowania frontów wprowadziliśmy do oferty podnośniki uchylno-łamane Aventos BLUM HF. Gwarantują one ciche, delikatne zamykanie nawet bardzo dużych i ciężkich klap kuchennych. Są odpowiednie zarówno do szafek drewnianych, jaki z aluminiową ramką. Duży wybór długości ramion oraz mocy siłownika to jego niewątpliwe zalety. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie podnośniki meblowe.

Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.