Zawiasy do mebli, szafek kuchennych

Aktywne filtry

 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias uzupełniający 135° standard GH

GRHO-PRO-Z-135
4,30 zł
Propozycja dedykowana przede wszystkim drzwiom narożnym – umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias standard 45° GH

GRHO-PRO-Z-45
3,00 zł
Zawias 45° firmy Grass-Hopper Prowadnik do zawiasu należy zakupić osobno. 
 2
Available
1,62 zł
Zawias umożliwia zamontowanie drzwiczek tak, aby chowały się wewnątrz korpusu szafki
 2
Available
Zawiasy meblowe

Prowadnik H0 firmy FGV

FGV-P-C216
0,24 zł
Prowadnik H=0 firmy FGV.                                                                                                                                     
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias standardowy wewnętrzny FGV

FGV-Z-MS15.15-WEWN*
2,02 zł
Zawias bliźniaczy stosuje się do frontów meblowych o grubości od 16 mm do 26 mm. Kąt otwarcia zawiasu wynosi 110°.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias standardowy bliźniaczy FGV

FGV-Z-MS15.08-BLIŻ*
1,37 zł
Zawias bliźniaczy stosuje się do frontów meblowych o grubości od 16 mm do 26 mm. Kąt otwarcia zawiasu wynosi 110°.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias standardowy nakładany FGV

FGV-Z-MS15.00-NAKŁ*
1,21 zł
Zawias nakładany stosuje się do frontów meblowych o grubości od 16 mm do 26 mm. Kąt otwarcia zawiasu wynosi 110°.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias wewnętrzny z domykiem

GRHO-ZP-PRO-SC-W
2,35 zł
Zawias umożliwia zamontowanie drzwiczek tak, aby chowały się wewnątrz korpusu szafki.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias 45° z domykiem

GRHO-ZP-PRO-SC-45.R48
3,90 zł
 Zawias nadaje się do wykorzystania w drzwiach pod kątem 45 stopni. Tym samym zapewnia swobodne otwierania i zamykanie ich.
 2
Available
Zawiasy meblowe

Zawias bliźniaczy ze spowalniaczem

GRHO-ZP3D1-PRO-SC-B
2,43 zł
Zawias bliźniaczy stosuje się do frontów meblowych o grubości od 16 mm do 26 mm. Kąt otwarcia zawiasu wynosi 110°.
Pokazano 1-25 z 46 pozycji

Zawiasy to akcesoria do mebli umożliwiające otwieranie i zamykanie szafek m.in.: szafek kuchennych, mebli pokojowych czy sypialnianych. Mają zastosowanie praktycznie w każdym ich elemencie, a znacząca część z nich została wykonana z wysokiej jakości metalu odpornego na czynniki zewnętrzne. Gwarantuje to ich długą żywotność i niezawodność, a  także przenoszenie dużych obciążeń. Wszystkie dostosowane są do frontów drewnianych tradycyjnych, ramek aluminiowych oraz frontów bezuchwytowych. Jeśli masz w domu niestandardowe drzwi, prócz zawiasów dedykowanych do mebli możemy zaoferować Ci inne – stworzone specjalnie na potrzeby Twoich pogrubionych czy składanych drzwi. Możemy zaoferować Ci zawiasy, które zapewnią super cichy domyk, a przez to wysoki komfort użytkowania. Jeżeli masz modne drzwi bez uchwytu – również znajdziesz coś dla siebie. 

Zawiasy sklep internetowy z akcesoriami meblowymi

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz zawiasy dopasowane do różnych  – z drewna czy płyt mdf, wiórowych lub akrylowych. Proponujemy również te odpowiednie dla szkła i profili aluminiowych. Jeżeli poszukujesz także zawiasów budowlanych, motylkowych bądź zawiasów do nowych mebli, zapoznaj się z naszym asortymentem! Odnajdziesz w nim również markowe zawiasy, takie jak Blum czy FGV. W Twoim domu został zainstalowany system drzwi składanych? Jeśli tak, chętnie zaproponujemy Ci specjalny zawias uzupełniający do drzwi składanych. Dzięki niemu drzwi powinny bezproblemowo, a przede wszystkim cicho, otwierać się i zamykać. Nasz szeroki asortyment umożliwi znalezienie czegoś, co będzie Ci odpowiadało, niezależnie od preferowanego wystroju wnętrz, materiałów i faktur.

Zawiasy do szafek i nie tylko

 Do najczęściej używanych należą zawiasy puszkowe – zakładane są w standardowych szafkach, których fronty zasłaniają całą ich krawędź. Z kolei, gdy brzeg korpusu jest zasłonięty tylko częściowo, dopasowujemy zawiasy puszkowe bliźniacze. Te drugie często używane są też, gdy korpus mebla podzielony jest pionową przegrodą – to do niej montowane są fronty. Kiedy front meblowy nie zasłania krawędzi korpusu, montujemy zawiasy puszkowe wewnętrzne.  Oprócz tego możemy wyróżnić zawiasy puszkowe kątowe oraz specjalistyczne –  w tej grupie znajdą się zawiasy kątowe, równoległe, z uskokiem zerowym, a także zawiasy uzupełniające. Jeśli masz drzwi pogrubione – czyli o grubości większej niż 21 mm – możesz zamontować do nich specjalny zawias, który będzie stanowił mocniejszy mechanizm.

Zawiasy do mebli kuchennych, jakie możemy Ci zaoferować to m.in. nakładane, wpuszczane, bliźniacze, kątowe, środkowe i specjalistyczne.

W zależności od budowy umeblowania w Twoim domu możesz wybrać zawiasy o odpowiednim kącie. Te najczęściej stosowane, np. do szafek kuchennych, mają 30 stopni, 45 stopni czy 165 stopni. W hurtowni akcesoriów meblowych w Kalwarii Zebrzydowskiej można kupić również zawiasy meblowe o kątach od -50 do +50 stopni. Te z kolei stosowane są w szafkach narożnych. W razie potrzeby oferujemy także zawiasy równoległe, czyli mające 90 stopni. Proponujemy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale i fachowe doradztwo. Zapraszamy serdecznie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.