Systemy szuflad do kuchni

W naszej hurtowni akcesoriów meblowych oferujemy również rozwiązania systemowe. Systemy szufladowe to nie tylko zaawansowane prowadnice przenoszące duże obciążenia aż do 50kg, ale również dostosowane do niej boki szuflad, relingi szufladowe, panel do szuflady wewnętrznej, panele szklane do szuflad, wkłady na sztućce.

Available
Systemy szuflad

Szuflada Magicbox H80

Grass-Hopper
MB-P6-A
62,34 zł
Szuflada Magicbox  
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Standardowy system szuflad o handlowej nazwie Hafner zawiera prowadnice szufladowe wyposażoną w system cichego domyku, boki szuflad – dostępne w 3 wysokościach, mocowanie frontu szuflady, mocowanie tylnej ścianki. Natomiast najnowszy system szuflad Magicbox to system szuflad cienkościennych, o ciekawym wzornictwie i zaawansowanej prowadnicy szufladowej. System zawiera:

  • prowadnice szufladowe w dwóch opcjach: push to open (otwieranie przez nacisk) oraz soft close (cichy domyk), zintegrowaną synchronizację prowadnic,
  • cienkościenne boki – dostępne w trzech wysokościach, również w opcja jako szklane boki podświetlane LED
  • systemowe sprzęgła montażowe umożliwiające szybki demontaż szuflady z korpusu mebla
  • panele do szuflady wewnętrznej – również w wersji aluminiowej oraz w wersji szklanej
  • system relingów do szuflad
  • systemowe wyposażenie szuflad – podział wnętrza szuflad, ułatwiający zachowanie porządku, wkłady na sztućce, maty do szuflad,

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.