Półka Nerka 500

570,00 zł

Półka Alina ( Nerka )

Strona

Opis

Montaż wysuwanej nerki to jedno z ciekawszych rozwiązań w kwestii gospodarowania przestrzenią w szafkach narożnych.

Pozwala w pełni wykorzystać miejsce, które pozornie jest trudno dostępne. Jedna nerka składa się z dwóch półek, które wysuwają się niezależnie od siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy łatwy i szybki dostęp do potrzebnego nam produktu.

O porządek pomoże nam zadbać antypoślizgowa mata, która zapobiega przesuwaniu się produktów umieszczonych na półkach. Jest to istotne w przypadku, gdy zamierzamy przechowywać w szafce produkty sypkie lub płynne zamknięte w słoikach, butelkach itp. Dodatkowym zabezpieczeniem są obręcze biegnące wokoło półki, nie tylko zabezpieczają produkty przed przypadkowym zsunięciem, ale i dodają nerce elegancji. Połączenie bieli i chromu to klasyczne rozwiązanie, które będzie pasować do kuchni w każdym kolorze. 

Dopuszczalne obciążenie jednej półki to aż 15kg, co w przypadku jednej nerki pozwala nam na przechowywanie rzeczy o łącznej wadze 30kg. 

  • reling chromowany 
  • łatwy montaż 
  • obciążenie 15 kg na półkę
  • półki antypoślizgowe

Szczegóły produktu

Reviews

No reviews

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.