Nogi , nóżki

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Nogi do mebli, nóżki do mebli.

Noga do mebli jest elementem zarówno konstrukcyjnym jak i dekoracyjnym. Ma zastosowanie praktycznie we wszystkich typach mebli.

W meblach kuchennych stosuje się zwykle nóżki kuchenne plastikowe, z regulacją.

Nóżki regulowane o zakresie regulacji nawet do 20 mm umożliwiają ustawienie szafek kuchennych nawet, kiedy podłoga jest bardzo krzywa. Do nóżek kuchennych dedykowane sa tzw. klipsy. Klips do nóżki służy do montażu cokołu pod szafkami. Klips montażowy do cokołu umożliwia prostą, łatwą i szybką instalację cokołu. Nóżki kuchenne regulowane spełniają przede wszystkim funkcje konstrukcyjną.

Nóżki ozdobne.

Do wielu mebli pokojowych, łazienkowych używa się nóżek, które pełnią funkcje ozdobną, nadając meblom niepowtarzalny charakter. Nóżki ozdobne maja różne kolory, są wyprodukowane z różnych materiałów. W ostatnim czasie bardzo popularne są nóżki czarne, matowe, nadające meblom styl przemysłowy.

Nogi do stołów, nogi do stolików.

W ofercie firmy Grass Hopper znajdziecie Państwo nogi do stołów, nogi do stolików kawowych. nogi do stołów o wysokości 710 mm sa typowym rozwiązaniem. W ofercie mamy również nogi o wysokości 820 mm oraz 1100 mm. 

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.