Systemy szuflad do kuchni

Available
Systemy szuflad

Szuflada Magicbox H80

Grass-Hopper
MB-P6-A
62,34 zł
Szuflada Magicbox  
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

W naszej hurtowni akcesoriów meblowych Grass-Hopper oferujemy sprawdzone rozwiązania systemowe przeznaczone do mebli kuchennych. Systemy szufladowe to nie tylko zaawansowane prowadnice przenoszące duże obciążenia aż do 50 kg, ale również dostosowane do niej boki szuflad, relingi szufladowe, panel do szuflady wewnętrznej, panele szklane do szuflad czy wkłady na sztućce. Jeśli marzysz o funkcjonalnej kuchni, której przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana – systemy do szuflad kuchennych to strzał w dziesiątkę!

Grass-Hopper – hurtownia praktycznych i niezawodnych systemówmeblowych

W naszej hurtowniakcesoriówmeblowych znajdziesz wiele różnych systemów łączących nowoczesny design oraz proste rozwiązania. Oferujemy systemy, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb, stylu pomieszczenia czy wymiarów meblikuchennych. W propozycjach dostępny jest na przykład standardowy systemszuflad o handlowej nazwie Hafner. Zawiera prowadnice szufladowe wyposażone w system cichego domyku, boki szuflad – w 3 wysokościach, a także mocowanie frontu szuflady i mocowanie tylnej ścianki.

Nowoczesne systemy do szuflad cienkościennych – Magicbox

Najnowszym systemem dostępnym w naszej ofercie jest systemszuflad do kuchni Magicbox z regulacją 3D w trzech wymiarach, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie frontów do pozostałych elementów. Cienkościenna szuflada wyróżnia się ciekawym wzornictwem. Zawiera niezawodne szyny do szuflad oraz zsynchronizowane prowadnice w dwóch opcjach: push to open (bezuchwytowe otwieranie przez nacisk) i soft close (cichy domyk). Cienkościenne boki występują w trzech wysokościach. Wnętrze szuflad Magicbox zostało odpowiednio podzielone, tak, aby ułatwić użytkownikom zachowanie porządku. Zarówno montaż, jak i demontaż systemu jest bardzo łatwy – zawdzięczamy to systemowym sprzęgłom montażowym, które usprawniają cały proces.LED Magicbox to nowość na rynku, która znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnych kuchniach, jak i sypialniach.

Szuflada Tandembox

Dla wymagających użytkowników przygotowaliśmy również ofertę kompletów szuflad Blum Tandembox w dwóch uniwersalnych kolorach: szarym oraz białym. Proponujemy między innymi pojedyncze szuflady Tandembox zapewniające maksymalną stabilność podczas otwierania i zamykania na cichy domyk. Zestaw dostępny w atrakcyjnej cenie zawiera lewy oraz prawy bok, prowadnice, mocowanie ścianek, a także zaślepki. W sprzedaży posiadamy również wykonany z wysokiej jakości materiałów komplet szuflad wysokich połączonych z pojemną szufladą wewnętrzną. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszej hurtowni akcesoriów i systemów do szuflad kuchennych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności.